Mercedes dhe Aston Martin sfidohen nga Audi i ri

Kompanitë që prodhojnë vetura, Mercedes dhe Aston Martin do të sfidohen nga modeli ri i kompanisë Audi.

Me të bërë të ditur se do të lansohen Project One dhe Valkerie, është bërë i ditur edhe rivali i tyre që bazohet në modelin Audi Q6, transmeton Telegrafi.

Megjithëse nuk bëhen të ditura detajet, sepse është në fazat fillestare për përpunimit, besohet se është një makinë që lëvizë me njëmijë kuajfuqi.

E tëra që është publikuar në kuadër të Geneva Motor Show, është se ky EV do të jetë rivali që do të ndjek çdo hap modelet e reja, që pritet të jenë shumë të kërkuara.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme