Mësohet data dhe vendi ku do të martohen Geti dhe Marina

E martë, 25 Tetor 2016  –  Sakte.net

Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, dashurinë e tyre shumë shpejt do ta kurorëzojnë edhe me martesë.

 Kjo është raportuar tash e sa herë, po jo edhe data dhe vendi i saktë ku do të mbahet i gjithë organizimi

Sipas disa burime të sigurta të lajmi.net data kur Ghetto Geasy i jep fund beqarisë është 16 dhjetor e dasma do të mbahet në qytetin e Tiranës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme