Messi ngjyros flokët në të bardha, ja çfarë i ndodhi pastaj (FOTO)

Tifozë të shumtë kanë reaguar pas fotos së publikuar nga gruaja e Messit, Antonella, në të cilën shihet ylli argjentinas me flokë të bardha.

Ndër krahasimet më të mëdha që iu bën atij ishin ato me Aaron Ramseyn dhe Samir Nasrin që gjithashtu i kanë ngjyrosur flokët në të bardha.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme