Messi përleshet me lojtarët e Cityt pas ndeshjes (Foto)

E mërkurë, 02 Nentor 2016  –  Sakte.net

Nuk ka shkuar gjithçka mirë pas ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Barcelonës (3:1)

 

Pas përfundimit të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe Barcelonës, Lionel Messi është përleshur me lojtarët vendas në tunelin e stadiumit.

Madje, thuhet se argjentinasi ka shkuar në dhomën e zhveshjes së Cityt për të kërkuar sqarime, shkruan e përditshmja sportive madrilene “Marca“.

Por, me ndërhyrjen e Carles Naval dhe Kun Agueros situata është qetësuar, përcjell gazeta Express.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme