Messi, Suarezi dhe Neymari përjetojnë “ferrin” në stërvitje te Barca (VIDEO)

Sakte.net  /  E premte, 14 Tetor 2016  –   18:40

Treshja e frikshme e Barcelonës, Lionel Messi, Luis Suarez dhe Neymar, kanë përjetuar “ferrin” në stërvitjen e fundit, nga bashkëlojtarët e tyre.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme