Michelle Obama dhe Beyonce bëhen bashkë

Michelle Obama, gruaja e ish-presidentit amerikan Barack Obama dhe këngëtarja e njohur Beyonce, duket se kanë pasur një takim.

Miqësia e tyre ka filluar vite më parë, ndërsa në inaugurimin e presidentit Obama në vitin 2008, ishin të pranishëm edhe Beyonce me burrin e saj Jay Z, ku po aty u dallua miqësia e tyre e ngushtë, transmeton Koha.net.

Megjithatë, Obama dhe Beyonce, vazhduan miqësinë e tyre edhe duke u përfshirë nëpër fushata të ndryshme, e fundit ishte “Mbipesha tek fëmijët”, e madje disa herë i janë bashkuar të dy familjet edhe Kampit David.

Këtë herë, grupi Beehive ka lëshuar një klip të shkurtër në Twitter, ku shihen qartë Beyonce dhe Obama.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme