Mihrija ekspozon këmbët joshëse në këtë fustan provokues!

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e provokues.

Në këto imazhe, Mihrija ekspozon këmbët e saj joshëse. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme