Mihrije Braha si një adoleshente, ja paraqitja e fundit e saj seksi në plazh

Këngëtarja po pushon në një vend bregdetar

Ndonëse jo dhe aq e re në moshë, këngëtarja Mihrije Braha është njëra ndër artistet e cila kujdeset shumë për fizikun e saj.

Linjat trupore dhe kujdesi i veçantë që i kushton pamjes së jashtme e bëjnë atë të duket si vajzë e re, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Mihrija ka publikuar një fotografi në Instastory, në një vend bregdetar. Këngëtarja duket mahnitëse në bikini.

Ndryshe, kënga e fundit nga Mihrija është “Si cigaren e fundit më fike”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme