Milan dhe Manchester City po e bëjnë shkëmbimin e vitit

Shkëmbimi i vitit: Theo në Etihad, ylli i Cityt në San Siro.

Problemi për Djallin është se paraqitjet e mira të francezit kanë tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha.

Sipas 90min.com, Manchester City po mendon t’i ofrojë Milan-it Bernanrdo Silva-n në këmbim të Theo-s.

Fantazisti portugez është kërkuar më parë nga Milan-i, vlerësimi i të dy lojtarëve është rreth 60 milionë euro.

Kjo do të ishte një ofertë që do të tundonte kuqezinjtë dhe operacioni do të finalizohej në verë.

Një përforcim si Bernardo Silva do të rriste ndjeshëm cilësinë e skuadrës dhe do t’i ofrontë më shumë zgjidhje në sulm Pioli-t.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme