Milan me një super përforcim nga La Liga

Milan pret një përforcim nga La Liga.

Milan është i interesuar për transferimin e qendërmbrojtësit të Villarrealit, Mateo Musacchio.

“Rossonerët” kërkojnë argjentinasin i cili vlerësohet në 30 milionë euro nga klubi spanjoll, shkruan portali italian “Calciomercato”, përcjell “Lajmi.net”.

Nëse dështon Musacchio, atëherë alternativa të Milanit janë: Victor Lindelöf (Benfica) dhe Rodrigo Caio (Sao Paulo).

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme