Milan vjen me përforcime në janar (Foto)

E shtune, 05 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Pronarët e ri të Milanit po përgatiten të bëjnë disa përforcime të mëdha gjatë janarit

 

Massimo Mirabelli, drejtori sportiv i ri i Milanit, po përgatitet që në janar t’i sjell disa yje në San Siro.

Sipas Calciomercato.com, Rossonerët ua kanë vërë syrin dy yjeve të Bayer Leverkuesnit, përcjell Express. Fjala është për Hakan Calhanoglu dhe Karim Bellarabin.

Përveç këtyre dy të fundit, në listën e Mirabellit janë edhe Riechedly Bazoer (Ajax) dhe Milan Badelj (Fiorentina). /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme