Milani përforcohet me lojtarin e Bundesligës

Milan pret përforcimin e ri nga Bundesliga.


Mesfushori i Wolfsburgut, Luiz Gustavo mund të transferohet në Milan, gjatë afatit kalimtar të verës.

“Rossonerët” janë në kërkim të një mesfushori të ri.

Dhe, “Corriere dello Sport” raporton se Gustavo është ai që mund t’i bashkohet klubit nga San Siro.

30-vjeçari ka kontratë me klubin nga Bundesliga deri më 2018 por mund të largohet nga klubi për 10 milionë euro.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme