Milani publikon video emocionuese nga takimi i Bonuccit me tifozët (Video)

Milani ka lëshuar në rrjetet sociale videon e parë të transferimit të ri, Leonardo Bonucci.

Italiani bëri një transferim kontrovers duke lënë Juventusit, për rivalët e Milanit.

30 vjeçari sot pasdite ka mbërritur në Casa Milan, për të kryer testet mjekësore dhe për t’u zyrtarizuar te skuadra e re.

Në videon e publikuar nga Milani, shihet Bonucci duke përshëndetur tifozët që më shumë entuziazëm kanë pritur transferimin e tij.

Për Bonuccin, Milani i ka paguar Juventusit 40 milionë euro.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme