Miliarderja më e re në botë po mbush 22 vjet: Kjo është befasia që ia ka bërë i dashuri

Kylie Jenner është miliarderja më re në botë e cila po prek majat e suksesit çdo ditë e më shumë.


Ajo po feston ditëlindjen e saj të 22’të dhe një befasi  super e madhe dhe e këndshme nga i dashuri i saj Tranis Scott. Shtëpia e Kylie’t është e mbushur e gjitha me petale të trëndafilave të kuq.

Kjo ka qenë një befasi e këndshme dhe emocionuese për të voglën e familjes Kardashian-Jenner.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme