Miliarderja më e re në botë shfaqet shumë seksi në jahtin 250 milionë dollarësh

Miliarderja e njohur Kylie Jenner është fotografuar në jahtin luksoz ku po pushon me miqtë dhe familjarët e saj në bregun e Amalfi, në Itali.


Kylie është mjaft aktive në rrjete sociale dhe nuk ngurron ti shfaq linjat e saj të trupit të cilat janë përfekete. Kësaj radhe  Kylie ka ‘çmend’ ndjekësit e saj.

Ajo shfaqet në foto me linjat perfekte trupore, teksa mban veshur një palë bikini të ngushta dhe të bardha.

Në artikullin e Daikymail, shkruhet se jahti në të cilin po pushon Kylie kap vlerën e 250 milion dollarë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme