Mimoza Shkodra zbulon shumë çka nga fëmijëria e saj (VIDEO)

Mimoza Shkodra, është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e cila është tejet e kërkuar për mbrëmje muzikore.

 

Ajo së fundmi ka qenë e ftuar në intervistën e gjatë të emisionit Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

Ndër të tjera bukuroshja ka folur edhe për fëmijërinë e saj.

Se çfarë ka zbuluar nga ajo kohë, e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.

 

https://www.youtube.com/watch?v=O7dOZuXd9uo

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme