Miriam Cani shijon ditën me ‘dielllin’ e saj, një foto sa njëmijë fjalë

Miriam Cani është një nga figurat më të dashura të showbizit shqiptar. Ka disa kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt muzikor, por është shumë aktive në rrjete sociale.

Ajo ka vendosur të lerë pas fotografitë e vjetra që ka shpërndarë për ndjekësit e saj një ditë më parë duke nisur një ditë të re me ‘engjëllin’ e saj. Miriami dhe Ameli janë duke shijur këtë fundjavë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme