“Miss Italia” kritikohet se e ka gjoksin shumë të madh (Foto +16)

Sakte.net / e Shtunё 24 Shtator / 11:47

Paola Torrente, e cila zurin vendin e dytë në Miss Italia, ka marrë shumë kritikë online, se është e shëndoshë dhe ka gjoksin e madh.

Sipas komentuesve, një femër me forma të tilla nuk është e denjë për të qenë më e bukura e Italisë.

Por 22-vjeçarja nuk mërzitet.

“Unë e dua veten për atë që jam.

Jam krenare për trupin tim dhe nuk më vjen turp prej tij.

Ka shumë femra që bëjnë operacion për një trup më të mirë, por mua kjo gjë as që më shkond ndërmend”, thotë ajo.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme