Modelja me ngjyrë çokolatë, ju mahnitë me bukurinë e saj (Foto)

Monifa Jansen, e lindur me 3 mars 1993 në Curaçao, ka mahnitur botën me bukurinë saj.
Ngjyra e trupit të saj si qokolladë dhe me linja seksi, nuk ka mundur të mos vërehet.

Ajo është e angazhuar në modelim dhe tërheq shumë vëmendje tek gjinia e kundërt me trupin e saj 174 centimetërsh.

Jansen ka rreth 300,000 ndjekës në Instagram dhe përveç modelimit, është studente e juridikut.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme