Momenti kur Bebe Rexha ndez skenën e MTV EMA me “twerk” (VIDEO)

Këngëtarja e famshme botërore me prjeardhje shqiptare Bebe Rexha ka udhëhequr mbrëmë ceremoninë e ndarjes së çmimeve “MTV EMA 2016” që është mbajtur në Rotterdam të Holandës.

Bebe me këtë rast ka shkëlqyer duke ndërruar plotë shtatë herë veshjen e saj e duke bërë edhe performanca të ndryshme skenike, transmeton arbresh.info.

Ajo ka kënduar në skenën e madhe të kësaj ceremonie ku ishin të pranishëm edhe yje si Bruno Mars, The Weeknd e të tjerë, dy këngët e saj të fundit “In The Name Of Love” dhe “I Got You”.

Mirëpo Bebe nuk është ndalë me kaq.

Gjatë udhëheqjes së ceremonisë Bebe me një rast del në skenë me disa valltare ku bëjnë një vallëzim të shkurtër ndërkohë që ajo vetë bënë edhe “twerk” duke çmenduar evropianët me të pasmet e saj./arbresh.info.

Video Player

Video Player

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme