Monaco refuzon 96 milion pound për Mbappe

Goal.com raporton se Monaco ka refuzuar një ofertë prej 96 milion eurosh për Mbappe nga Premier League.

Klubet e interesuara për të flitet që janë Manchester City, United dhe Arsenal.

18-vjeçari është shënjestër edhe e Real Madrid.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme