Morena Taraku bën tatuazh fytyrën e nënës së ndjerë! (Foto)

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka bërë tatuazhin me të veçantë për të.

Përpos që në zemër, ajo tashmë në dorë e ka fytyrën e nënës së saj të ndjerë, shkruan lajmi.net

Është Dugi ai që ka publikuar një video në Instastory ku shihet tatuazhi i plotë i Morenës me fytyrën e nënës së saj!

Kujtojmë që Morena ka pasur edhe një tjetër tatu në krah ku ishte shkruar emri ‘Nana’!/Lajmi.net/

17440082_1789469901078690_1754738326_n

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme