Morena Tarakun e sulmojnë një grup vajzash (Video)

E martë, 15 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Ajo është njëra ndër femrat më të bukura të vendit, gjithmonë në formë dhe me një stil unik, shkruan revista Kosovarja.

 

Së fundmi, ajo është përballur me një “sulm të ëmbël” nëse mund të thuhet, nga një grup vajzash të vogla të cilat e kanë idhull dhe i vrapuan në përqafim.

Më poshtë mund ta shihni edhe vetë reagimin e tyre, që bëri Morenën të ndihet vërtetë e bekuar