Mos flisni më për linjat trupore, Agnesa Vuthaj ia vë kapakun

Mosha sigurisht që ndikon në plakjen e njeriut, duke bërë që të pësojë ndryshime të mëdha në trup e fytyrë.

Por, për dikë vitet janë veç numra, jo që nuk plaken por shkojnë duke u rinuar.

E tillë është bukuroshja pejane Agnesa Vuthaj. Ish miss Kosova po vazhdon të mbetet ndër femrat më të bukura shqiptare, e cila veç se po zbukurohet dita-ditës.

Një fytyre e këndshme me një buzëqeshje të ëmbël është në shumicën e kohës. Agnesa së fundi ka ndarë një fotografi në Instagram ku shfaqet me linja vërtetë për t’u pasur lakmi.

E veshur me xhinse dhe një bluzë të bardhe, Agnesa nuk lë vend për koment.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme