Moti nuk është dukur më bukur,Britney Spears mahnit me format trupore (Foto)

Britney Spears ka treguar frytet e punës së lodhshme për të mbajtur në formë perfekte trupin.

Këngëtarja ka postuar një foto, ku shfaqet me të brendshme rozë.

35-vjeçarja ka pozuar duke buzëqeshur para aparatit, por trupi i saj duket i tonifikuar dhe i mrekullueshëm, përcjell GSH.

Britney poston shpesh foto, ku tregon sa shumë stërvitet për të pasur një trup të mirë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme