Motrat Hadid nuk kanë të ndalur

Sakte.net / e Shtunё 24 Shtator / 21:34

Këto të dyja kanë marrë vëmendjen e të gjithëve në pasarelat e modës në javët e modës në New York, Londër e Milano.

E si duket nuk ka asgjë që i ndalë motrat Hadid.

Gigi Hadid dhe motra e saj më e vogël Bella Hadid, kishin një paraqitje fantastike në javën e modës në Milano, përderisa treguan veshjet për Pranverë/Verë 2017 të brendit Bottega Veneta.

Gigi është paraqitur me një veshje ngjyrë rozë dhe flokët e lëshuara ndërsa Bella kishte një veshje me ngjyra më të errëta.

Për më shumë ju sjellim fotografi nga kjo sfilatë.

Glam girl: Her honey-coloured tresses were slicked into a sleek and straight style, with her crown fastened back with a shimmering diamanté hair clip, injecting a hint of glamour into the bolder, more masculine look

Model material: Taking the lead the brunette, 19, caught the attention of all as she strutted her stuff on the catwalk in a sexy black bralet underneath a sleek chocolate brown leather jacket

Sister, sister: It seems there is no stopping sister act Bella and Gigi Hadid, as they made yet another powerful catwalk appearance on Saturday at the Bottega Veneta SS17 showcase in Milan

Sister, sister: It seems there is no stopping sister act Bella and Gigi Hadid, as they made yet another powerful catwalk appearance on Saturday at the Bottega Veneta SS17 showcase in Milan