Motrat Mustafa krijojnë atmosferë të zjarrtë n’Kosovë Show [Video]

Këtë javë mysafirë të Shpëtim Deskut ishin Motrat Mustafa dhe këngëtarja Eni Koçi.

 

Motrat Mustafa përveç atmosferës që sollën me këngët e tyre, zbuluan se kënga “…Thërret Prizreni mori Shkodër…” është kënduar për herë të parë nga ato.

Ndërsa këngëtarja Eni Koçi promovoi videoklipin e saj të ri. Nuk mungoi as vallëzimi i saj me valle popullore gjatë këtij emisioni.

Për më tepër shikojeni emisionin e plotë…

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme