Mourinho i tregon Messit për të ardhmen

Jose Mourinho nuk mendon se United i tij do të arrij të transferojë Lionel Messin nga Barcelona.

Strategu portugez shpreson që ylli i Barcelonës të qëndrojë në “Nou Camp” deri në fund të karrierës së tij.

“Në çdo sezon është e njëjta histori, Messi do të largohet dhe ai asnjëherë nuk e bën këtë gjë dhe sinqerisht shpresoj që mos ta bëjë asnjëherë. Do të ishte e bukur nëse ai do t’i jepte fund karrierës së tij aty ku e filloi. Mendoj se ai do të qëndrojë te Barcelona, por ky është vetëm mendimi im”, u shpreh Mourinho për mediat britanike.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme