Mourinho kërkon sulmuesin që kushton 60 milionë euro (Foto)

E martë, 15 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Jose Mourinho ka shfaqur interesim për sulmuesin e Portos, Andre Silva

 

Sipas Daily Record, Manchester United ka zgjuar interesim për yllin e Portos, Andre Silva, përcjell Express.

Reprezentuesi portugez ka një klauzol lirimi me gjigantin portugez, e cila kap shifrën e 60 milionë eurove.

Përveç Unitedit, interesim për Silvan kanë shfaqur edhe Barcelona, Real Madrid dhe Manchester City. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme