Mourinho transferon dy yje nga Madridi (Foto)

Jose Mourinho, trajneri i Manchester Unitedit, ka plane të mëdha për afatin kalimtar të verës

 

Strategu portugez, Jose Mourinho, gjatë verës po synon ta forcoj sulmin e skuadrës, shkruan Daily Telegraph.

Sipas tabloidit britanik, ‘Special One’ po synon që transferoj në ‘Old Traffrod’ Antoine Griezmannin (Atletico Madrid) dhe Alvaro Moratan (Real Madrid), përcjell Express.

Jose Mourinho e sheh Griezmannin dhe Moratan si pasardhës të Zlatan Ibrahimovicit dhe Wayne Rooneyt, të cilët në fund të sezonit do të largohet nga Manchester United. /Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme