Mozzik dhe e dashura e tij publikojnë foto në makinë (FOTO)

Nëse ka një gjë për të cilën Mozzik tërheq vëmendje përveç muzikës, atëherë padyshim që do të flasim për imazhet provokuese në rrjetet sociale.

Loredana Zefi, e dashura e Mozzik ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi mjaft intime me reperin.

Të dy janë në veturë ndërkohë që këmbët e vajzës gjenden tek prehri reperit, më saktë mbi vendin intim të Zzikit.

“Duke vozitur me gishtat e këmbës”, shkruan Loredana.

Ama, një gjë nuk kuptojmë, nëse Loredana “vozit” me gishta, pse e ka vendosur thembrën te pjesa intime e Mozzikut?

mozik

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme