Mozzik shfaqet gjithnjë me të njëjtat atlete (Foto)

Reperi i njohur Mozzik është shumë i pëlqyer nga të rinjët shqiptarë për këngët e tij.

Ai ka me mijëra fansa në rrjetet sociale, të cilët njoftohen hap pas hapi për më të rejat e reperit përmes imazheve që ai publikon vazhdimisht në rrjetet sociale.

Mozzik mundohet që gjithnjë të shfaqet sa më me stil të jetë e mundshme para opinionit, por nganjëherë bie në syrin e kritikëve edhe për të keq.

Së fundmi, fansat kanë vërejtuar që reperi shfaqet thuajse çdo herë me të njejta atlete.

Fakti i të qenurit një personazh publik, preferohet që garderoba të mos përsëritet edhe aq shpesh, dhe në fakt janë të rrallë personazhet VIP që e bëjnë këtë gjë, mesa duket Mozzik është njëri prej tyre. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme