Mustafi: “Italia e fortë pas pushimit”

E mërkurë, 16 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Mbrojtësi Shkodran Mustafi e pranon se Italia “mori më shumë lojën në kontroll” në pjesen e dytë, në   ndeshjen miqësore.

“Italia ishin shumë të fortë në Euro dhe gjithmonë janë të fortë,” tha ai për Rai Sport.

“Ky ishte një tjetër ndeshje e vështirë, në pjesën e parë kemi luajtur shumë mirë, por në pjesën e dytë, Italia morri lojën nën kontroll.

“Andrea Belotti është një sulmues i shkëlqyer që e di se çfarë të bëjë në fazën sulmuese./Sovrani.info

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme