Ndodh e papritura në Big Brother, Atdheu pasi e la Xhulin, e puth Melisën

Ndodh e papritura, Atdheu pasi e la Xhulin, e puth Melisën.

Banori i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Atdheu është parë goxha i afruar gjatë ditës së sotme me Melisën.

Kësisoj, dyshja kanë kaluar kohë pranë njëri-tjetrin, teksa Atdheu është përkujdesur edhe për Melisën duke i bërë masazh e duke i ndihmuar në çlodhjen e shpinës, dhe jo vetëm.

Ai po ashtu e ka puthur Melisën tek pjesa e veshit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme