Ndryshim i madh te postimet në Instagram

Instagrami sapo ka njoftuar se do të bëjë një ndryshim të madh në postimet që kanë përmbajtje të ndjeshme.

Aplikacioni do të shfaqë ekran të turbullt dhe përdoruesit duhet të bëjnë disa hapa për të parë pamjet e ndjeshme.

Akoma nuk është qartësuar se çfarë do të konsiderojë si të ndjeshme rrjeti social, raporton Mashable.

1 / 1

“Ka postime që nuk thyejnë rregullat tona, por dikush i ka raportuar dhe ne kemi gjetur se ato janë të ndjeshme. Ky ndryshim nënkupton që ju keni më pak shanse që të befasoheni apo të keni eksperienca të padëshirueshme në aplikacion”, ka thënë shefi i kompanisë Kevin Systrom.

Instagrami ka pasur shumë probleme me postimet e ndjeshme, sidomos te postimet që kanë përmbajtje nudo.

© KOHA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme