Në këtë fotografi, nuk do ta njihni “Gylserenin”

E mërkurë, 26 Tetor 2016 –  Sakte.net

Aktorja e njohur turke Nurgul Yesilcay, e famshme në rolin e “Gylserenit” tek seriali “Fate të lidhura”, ka postuar një foto ku duket shumë me ndryshe.

Me një grim dhe stil flokësh tjetër, aktorja të mahnit me bukurinë e saj, shkruan Magazina.al.

Kujtojmë që për shkaqe tashme të ditura “Gylsereni” la në gjysmë serialin e lartpërmendur, ndërsa tash është pjesë e një projekti tjetër televiziv./Magazina.al/.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme