“Në shpirt” kënga e re e Florit dhe Elinelit

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë Flori Mumajesi dhe Elineli kanë bashkuar forcat për projektin më të ri.

Kënga e re e dyshes titullohet “Në shpirt”.

Projekti është produkt i “Threedots”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme