Nëna e Getit me një torte interesante për vëllain Liberianin (Foto)

Reperi shqiptar, Getoar Selimi ditë më parë uroi vëllain e tij, Liberianin për ditëlindjen e tij të 29-të

Producenti dhe dikur ish-reperi ka festuar përvjetorin e rëndësishëm të jetës së tij në mesin e urimeve dhe befasive nga familjarët.

Pasi vëllai ia uroi ditëlindjen në Instagram, s’kishte si të mungonte edhe e ëma e Getit, Florija, me një befasi për djalin e saj të vogël, Liberianin.

Me një torte të bukur ku figuron një mikrofon si simbol i dashurisë për muzikën që kanë djemt e saj, nëna Florija u përkujdes që të bënte diferencën.

Torta e përgatitur nga nëna për Liberianin…

Megjithatë, mbetet të shihet kur do të gëzohet Florija me një martesë nga djali i madh, Getoar Selimi, i cili aktualisht po bashkëjeton me prezantuesen seksi, Marin Vjollca.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme