Nëse thashethemet e fundit për iPhone 8 janë të vërteta, Samsung duhet të shqetësohet

Nëse jeni duke i ndjekur thashethemet e fundit për iPhone 8, atëherë keni në mendje një telefon mjaft cilësor dhe të mençur

Duket se Apple po përgatit një telefon mjaft cilësor në mënyrë që rivalin e saj Samsung t’a gjunjëzojë, shkruan Business Insider, trasnmeton lajmi.net.

Këtu i keni disa nga veçoritë e iPhone 8:

Ekrani më i madh nga të gjithë telefonat tjerë
Një ekran që ka ngjyrat më të mirë nga telefonët në çarkullim
Dizajn çeliku dhe xham simetrik
Nuk ka buton në qendër, poshtë ekranit.

Nëse të gjithë këto janë të vërteta atëherë vërtetë Samsung duhet të jetë is hqetësuar për këtë. /Sakte.net/ 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme