Neuer thumbon Arsenalin

Sonte mbrëma zhvillohet ndeshja kthyese mes Arsenalit kundër Bayern Munich në stadiumin ‘Emirates’ të Londrës.


Ndeshja e parë ka përfunduar në favor të gjermanëve me rezultat të thellë 5-1, shkruan Gazeta Metro.

Skuadra londineze do ta ketë të vështirë të kualifikohet dhe për këtë, Manuel Neuer ka shprehur bindshmërinë e tij se Bayern Munich do të kualifikohet lehtësisht, duke lëshuar disa fjalë thumbuese.

“Erdha në Londër për të bërë disa fotografi, sepse me Arsenalin është punë e kryer”, ka thënë portieri gjerman.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme