Neymar ia bën bajat Messit (VIDEO)

E premte, 11 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Neymar ka treguar shpejtësinë e tij në duelin mes Brazilit dhe Argjentinës duke mos u ndalur as nga Lionel Messi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme