Neymar nënshkruan me një super klub, çmimi 201 milionë euro

Neymar ka rritur dëmshpërblimin me kontratën e re në Barcelonë.

Neymar ka rritur dëmshpërblimin në kontratën e re me Barcelonën.

“Sky Sports” ka njoftuar se me marrëveshjen e re, e vlefshme deri më 2021, sulmuesi brazilian do të kushtojë 201 milionë euro, përcjell “Lajmi.net”.

Mirëpo, ajo do të rritet edhe më tepër në sezonet e ardhshme në 244.5 milionë euro dhe 251 milionë euro për vitin e tretë të kontratës.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme