Nga nëntë viktimat në Mynih, 3 shqiptarë dhe 3 turq

Nga nëntë viktima, deri tash rezulton që tre janë shqiptarë, por tashmë është gjetur edhe identiteti i tri viktimave tjera.

Tri viktima nga nëntë janë turq. Këtë e ka bërë të ditur ministri i Punëve të Jashtme të Turqisë, Mevlut Cavusoglu.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë