Nga plazhi Agnesa shfaq linjat perfekte

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.


Ajo u bë e pëlqyera e publikun që në daljen e parë dhe e tillë vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme.

Agnesën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale ku ka pas vetës me mijëra ndjekës.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në plazh dhe nga atje ka publikuar foto e veshur në bikini.

E gjithë vëmendjen në këto imazhe mori trupi i saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme