Ngacmon bashkëmoshataren, ajo e alivanos me një shuplakë (Video)

Samuel Grubbs nga Karolina e Veriute ka filmuar momentin dramatik kur një femër e ka alivanosur me një shuplakë, personin që e ngacmonte.

Në videon e shkurtër që është parë afro 50 milionë herë, shihen tre studentë që iu tërheqin bishtalecat shoqeve të tyre, transmeton Telegrafi.

Derisa dy prej tyre nuk reagojnë, e treta bëhet e dhunshme dhe i kundërpërgjigjet ngacmuesit të saj, duke e lënë pa ndjenja, pasi ia dha një shuplakë.

“E goditi për në jetën tjetër” është një nga komentet e shumta për këtë ngjarje.

https://www.youtube.com/watch?v=bD_kepLPR-M

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme