Ngrihet kanali i Amesterdamit, banorët bëjnë patinazh mbi të

Moti i ftohtë në Amsterdam ka bërë që të ngrihen kanalet ujore të kryeqytetit holandez.

Për herë të parë, pjesë të kanaleve Prinsengracht dhe Keizersgracht u ngrinë mjaftueshëm sa për të bërë patinazh banorët e Amsterdamit.

Në fotot më poshtë mund ta shihni mënyrën kreative se si e kanë shfrytëzuar këta qytetarë kanalin e ngrirë si terren patinazhi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme