Një anëtare e re në familjen Kardashian

E shtune, 12 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Dream Renee Kardashian është vogëlushja e sapolindur që i është shtuar familjes së famshme. Blac Chyna dhe Rob Kardashian kanë postuar foton e parë të vajzës së porsalindur.

Vajza e çiftit lindi në spitalin Cedars-Sinai të enjten, ku Blac, 28 vjeç kishte programuar lindjen çezariane.

Ata e pagëzuan vogëlushen e tyre me emrin Dream Renee Kardashian, dhe sipas E! News, ajo peshonte 3.3 kg. Renee është gjithashtu edhe emri i dytë i Blac. “Ajo është e mrekullueshme dhe ka shumë flokë”, thotë një burim për E! News.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme