Një ‘lule’ si Marina.. (Foto)

Bjondja seksi e ekranit të vogël, ka rrëmbyer tashmë zemrat e shqiptarëve.

E bukura Marinë, po vazhdon pushimet luksoze dhe relaksuese me të dashurin e saj të zemrës, Getoar Selimin. Çifti ndan shpesh në rrjetet sociale foto dhe video nga Maldivet, vendi përrallor ku po pushojnë. Sot moderatorja e ‘Procesit Sportiv’ ka publikuar një foto ku duket sëbashku me të dashurin e saj. Ajo, edhe pse pa make-up, duket e bukur me lule të kuqe në kokë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme