Një mama kaq e bukur si Beyonce!

Beyonce ka treguar barkun e saj në rritje për shkak të shtatzënisë me një fustan të zi të shkurtër e me material plishi.

Ajo është dukur shumë bukur derisa mori pjesë në festën e ditëlindjes së njerkut të saj.

Këngëtarja e njohur që po pret binjakë ka postuar disa fotografi nga kjo festë.

Queen B kishte zgjedhur që fustanin e saj ta kombinonte me çizme shumë të gjatë dhe më një çantë Gucci që kushton rreth 5000 dollarë, transmeton Klan Kosova.

Në këtë mbrëmje ishin të pranishëm shumë familjarë e miq të këngëtares, e mes tyre pa dyshim edhe nëna e saj, dhe mikja e saj, ish anëtarja e Destiny’s Child, Kelly Rowland.

Qysh prej datës 1 shkurt kur Beyonce  bëri publike shtatzëninë e saj, ajo nuk ka pasur frikë të tregojë format e saj trupore.

Madje duket se ajo këtë e bën me shumë krenari!

4

3 2

1

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme