Një princeshë e vërtetë si Andrra Destani, shfaqet me trupin si peshk

Behet fjalë për bukuroshen Andrra Destanin e cila gjithmonë di të kujdeset për stilin dhe veshjen e saj.

Edhe pse e shumë përkushtuar ndaj familjes, ajo tani së fundmi ka hapur dhe biznesin e saj me fustane të ndryshme.

Në një fotografi Andrra shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë rozë të hapur./ORAinfo/